HEKİM BİLGİLERİ - Gönen 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
HEKİM BİLGİLERİ
14 Şubat 2018 Çarşamba - 12:02
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir

NAZİLLİ- AYDIN DOĞUMLU OLUP KTÜ TIP FAKÜLTESİNDEN 1996 YILINDA MEZUN OLMUŞTUR. ÇANKIRI VE SOMA DEVLET HASTANELERİNDE ÇALIŞMIŞTIR.2010 YILINDAN BERİ GÖNEN 3 NO'LU ASM'DE ÇALIŞMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

NAZİLLİ- AYDIN DOĞUMLU OLUP KTÜ TIP FAKÜLTESİNDEN 1996 YILINDA MEZUN OLMUŞTUR. ÇANKIRIVE SOMA DEVLET HASTANELERİNDE ÇALIŞMIŞTIR.2010 YILINDAN BERİ GÖNEN 3 NO'LU ASM'DE ÇALIŞMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

Etiketler : KİŞİSEL BİLGİLER,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.
Diğer Yazı Başlıkları